Verslo analitikos savitarna

 

Verslo analitika (BI) yra greitas ir efektyvus būdas operuoti jūsų organizacijoje judančia informacija. Kiekvienas savo darbe turi teisę priimti sprendimus, kurie remtųsi teisinga ir naujausia informacija, o padaryti sprendimai būtų atlikti be sudėtingų procedūrų ir naudingi: padėtų suformuluoti aiškesnę veiksmų strategiją ir priimti sprendimus, leidžiančius padidinti efektyvumą, pelningumą ir klientų lojalumą.

Verslo analitikos savitarna leidžia kiekvienam vartotojui susikurti savo ataskaitas ir analitines ataskaitas su patogiais bei intuityviais įrankiais be IT specialistų pagalbos. Vartotojui priskiriama prieiga prie informacijos (kiek jos turi teisę matyti). Gerame BI sprendime duomenys yra konvertuojami į kalbą, suprantamą verslo vartotojui. Juk terminas tiesiog "Pardavėjas" skamba suprantamiau lyginant su techniniu terminu "table1.SALES_REP_NAME".

Geras BI sprendimas gali būti naudojamas gauti informaciją aiškiai struktūrizuotoms vartotojų grupėms, atsižvelgiant į jų poreikius, pvz.: prekybos atstovams, vadybininkams ir vadovams. Vienas BI sprendimas prieinamas kiekvienam gali sukurti įvairias ataskaitas, kaip kad:

  • savaitės/mėnesio pardavimai pagal pardavėjus/komandas
  • ketvirtiniai pardavimai lyginant su pelnu
  • pelnas pagal pardavėjus/produktus
  • arba vienas iš efektyvumo rodiklių (angl. key performance indicator (KPI) ), vienu skaičiumi išreiškiantis veiklos įvertinimą.

  Pvz., pagrindinis efektyvumo rodiklis kaip portalo pradinis puslapis (spragtelėkite paveikslėlį norėdami jį išdidinti).

Keskeiset KPI:t portaalin etusivuna

Informacija gali būti derinamas iš daugelio duomenų šaltinių ir vartotojams pateikta vienoje ataskaitoje. Tai suteikia galimybę pamatyti ne atskiras ataskaitas, o bendrą verslo vaizdą.

Džiaugtumėmės galėdami aptarti BI panaudojimą verslo veikloje. Susisiekite su mumis!

Buy Sneakers | Womens Shoes Footwear & Shoes Online
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.