You are here

Užklausos ir analizavimo galimybės visiems, kam to reikia

Duomenimis besinaudojančiųjų skaičius jūsų įmonėje auga visą laiką, taip pat keičiasi kiekvieno naudotojo asmeniniai poreikiai jiems, analizavimo galimybėms ir atskaitomybės variantams.

„WebFOCUS" viską suderina – užklausų, atskaitomybės ir OLAP darbo įrankių veikimą, į visumą, kuris turi vieną bendrą naudotojo sąsają.

Naudojant „WebFOCUS", duomenys tampa įmonės kultūros dalimi, „ad hoc" ir parametrais grįstos ataskaitos – būtinu vidinių įmonės procesų punktu. Visi naudotojai gauna galimybę priimti ir ieškoti duomenų bet kokiu formatu, taip pat atlikti duomenų analizę naudojant bet kokį įrankį ar sistemą, kuria jie kasdien naudojasi dirbdami savo darbus.

„WebFOCUS" naudoja skirtingų darbo įrankių geriausią praktiką ir visa tai perteikia naršyklėje. Sistema veikia be sudėtingai atnaujinamų duomenų kubų (data cube) ir klientų programinės įrangos (client software). Duomenų analizę galima atlikti su bet kokiais duomenimis, nesvarbu, ar duomenų šaltinis – operatyvinė duomenų bazė, interaktyvi OLAP duomenų bazė, ar daugiamatis duomenų kubas.

Galite suteikti analizės galimybių dar platesniam naudotojų ratui. Darbas neprivalo būti atliekamas tam tikrose darbo vietose, analizę galima atlikti net ir neprisijungus prie tinklo, mobiliuosiuose įrenginiuose.

Analizių ir užklausų rezultatai gali būti įrašomi kaip ataskaitos ir net nustatytu laiku išdalijami naudotojams, arba naudojami kaip kažkokio įvykio inicijavimo įrankiai. Bendradarbiavimą tarp žmonių, kuriems duomenys reikalingi, galima pagerinti siūlomais komandinio darbo būdais.

Running Sneakers Store | Air Jordan 1 High Switch Light Smoke Grey CW6576-100 Release Date - SBD
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.