You are here

SOA paremta integracija

SOA paremta integracija skiriasi nuo tradicinės sisteminės integracijos (EAI) tuo, kad sistemos sujungiamos laisvai, atvirais standartais paremtomis paslaugų sąsajomis, pavyzdžiui, web services. Paprastai paslaugos susiejamos naudojant taip vadinamas paslaugų magistralės technologijas (ESB).

Programinės įrangos „iWay SOA MiddlewareTM" gamintojai siūlo paslaugų veikimo trukmės platformą ir paslaugų magistralės sistemą, taip pat B2B duomenų integravimui ir paslaugų sąrangai nustatyti reikalingus grafinius darbo įrankius. „iWay Software" 300 sukurtų adapterių teikia sąsajas su dauguma duomenų bazių ir failų sistemų, veiklos kontrolės ir CRM sistemomis bei senomis tradicinėmis sistemomis.

„Gartner Group" paskutiniame duomenų integravimo, tiekėjus vertinusiame forume priskyrė „Information Buiders" antrinę bendrovę „iWay Software" prie turinčių viziją.

Sėkmės istorijos:

iWay Service Manager

„iWay Service Manager" siūlo vieną iš veiksmingiausių rinkose esančių duomenų magistralės sprendimų („Open Service Bus"). Jis gali veikti „stand-alone" sąrangoje arba jį galima įdiegti J2EE serveryje; jis veikia kartu su labiausiai paplitusiomis pranešimų mainų programomis (MOM), taip pat atpažįsta daugelį įvairių duomenų perdavimo protokolų ir pranešimų formatų.

„iWay Service Manager" įgalina išmaniąją pranešimų nukreipimo funkciją, pranešimų transformacijas (XTML ir kiti failų formatai; taip pat XSLT transformacijos) bei pranešimų patvirtinimą, pavyzdžiui, pagal pranešimų turinį.

Skaityti toliau...
"The Role of ESB in SOA" 
Butler Groupin arvio iWay Service Managerista

Paslaugų sąranga su „iWay" produktų linija

Su „iWay Service Manager" duomenų integravimą galima vykdyti be programavimo, o produkte esančiais grafiniais darbo įrankiais.

Su „iWay Application Explorer" galima sukurti web service paslaugas visose „iWay" adapterius atpažįstančiose sistemose vos kelis kartus spustelėjus pelę.

„iWay Designer" įgalina rengiamų verslo proceso paslaugų kūrimą „Eclipse" aplinkoje.

Su „iWay Transformer" galima atlikti transformacijas tarp skirtingų pranešimų formatų.

B2B integracija

Naujų interneto technologijų (Web Services ir XML) paplitimas atnešė galimybę organizacijos viduje vykstantiems duomenų mainams dažnai brangias EDI pagrindu veikiančias pranešimų mainų sistemas pakeisti XML pagrindu veikiančiomis sistemomis. Todėl dažnai perduodamus EDI pranešimus reikia transformuoti į XML formatą, o tą lengviausia atlikti „iWay" siūlomais paruoštais EDI adapteriais. „iWay Software" taip pat teikia papildą prie „iWay Service Manager", komponentą pavadinimu „iWay Trading Manager", kuris skirtas būtent B2B integracijai valdyti. „iWay Trading Manager" nustato ir pranešimų tipus, naudojamus duomenims perduoti tarp kolegų (pvz., XML, CSV, EDI), ir duomenų perdavimo protokolus (pvz., AS2, FTP). „iWay Trading Manager" audito tikslui gali įrašyti skirtingus duomenų mainų etapus ir pasirūpinti su apsikeitimo pranešimais susijusiais patvirtinimais.

Skaityti toliau...
"The Coexistence of New and Old B2B Technologies"

„iWay" adapteriai

„iWay Software" yra pasaulyje pirmaujantis adapterių gamintojas, kurio adapteriais naudojasi arba juos perparduoda 70 proc. pasaulyje pirmaujančių duomenų integravimo tiekėjų (BEA, IBM, Microsoft, Oracle, SAP, ir t. t.).

„Gartner Group" yra nustatę, kad du trečdalius tipinio duomenų integravimo sprendimo išlaidų tenka duomenų integravimo „paskutiniam modeliui", t. y. sistemos sąsajoms programuoti.

Skaityti toliau...
"Reusable Adapters - the Foundation of Service-Oriented Architecture"

"Web Services: Requiring Adapters of Replacing Them"

„iWay" adapterius galima suskirstyti į 6 klases:

Duomenų adapteriai:

  • Adabas, DB2, Essbase, Oracle, SQL Server, IMS/DB, IDMS, Ingres, Progress, VSAM, UniVerse, XBRL, ...
  • Programų adapteriai: SAP, Oracle, JDE, Peoplesoft, MFG/PRO, Movex, Lawson, ...
  • Transakcijų apdorojimo adapteriai: CICS, IMS, Tuxedo, NATURAL
  • Technologiniai adapteriai: WebSphere MQ, MSMQ, Oracle AQ, Sonic MQ, Tibco Rendezvous, JMS, FTP, .NET, CORBA, ...
  • Emuliacijos adapteriai: 3270, 5250
  • „eBusiness" adapteriai: AS1/AS2/AS3, EDI-EDIFACT, EDIINT, HL7, SWIFT, SWIFTML, FIX, ...

Išmanieji „iWay" adapteriai yra dvipusiai: jie gali patys įkelti įvykių grandinę (Request/Reply) arba gali veikti kaip klausytojai ir pradėti procesą kaip tam tikro įvykio rezultatą (Event).

Papildomos informacijos apie „iWay Software" sprendimus rasite svetainėje www.iwaysoftware.com (anglų kalba). Susisiekite užpildydami formą arba elektroniniu paštu, mielai su jumis pasikalbėsime apie išlaidas mažinančių SOA paslaugų integravimą!

Nike footwear | Nike Dunk Low Coast UNCL - Grailify
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.