You are here

Paieškos technologijos ir „Business Intelligence“ susiejimas

Kaip paspartinti, praplėsti ir pagerinti interneto tipo paiešką savo įmonėje? Turbūt būtų šaunu, jei galėtumėte lengvai ir efektyviai rasti visas nuorodas, pavyzdžiui, apie klientą ar prekės numerį, iš visų jūsų įmonės duomenų šaltinių, įvykių ir dinamiškai parengtų ataskaitų.

„WebFOCUS Magnify" nauju būdu sujungia paieškos technologiją, „Business Intelligence" ir integravimo technikas. Su „WebFOCUS Magnify" galėsite suteikti savo darbuotojams galimybę surasti duomenis taip pat lengvai ir efektyviai, kaip ir pažįstamais interneto įrankiais. Be jūsų įmonės struktūrizuotų ir nestruktūrizuotų duomenų paieška prasiplės iki dinamiško „Business Intelligence" turinio. Naudotojams bus lengviau rasti ir pasinaudoti svarbiais įmonės duomenimis.

Visi naudotojai žino, kaip veikia paieškos įrankiai. Ši funkcija pastebimai pagerintų produktyvumą ir tam tikrų sprendimų procesus organizacijoje.

Kai pateikiate raktinį žodį „WebFOCUS Magnify" paieškos sistemoje, gaunate visos įmonės duomenų šaltinių rezultatus „Google" stiliumi. Pagal paieškos rezultatus galima parengti ataskaitas ir pateikti tikslesnius duomenis norima forma.

Nike shoes | Men’s shoes
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.