You are here

Duomenų laikymas

Mūsų sprendimai gali būti grindžiami ne tik operatyvinių duomenų šaltiniais, bet ir duomenų laikymu, nesvarbu, kokios jie technologijos bebūtų (pvz., „Teradata", „Oracle", „Sybase IQ", DB2, mūsų sprendimas „WebFOCUS Hyperstage" ar kt.).

Su mūsų sprendimais duomenų saugyklos kūrimas ir atnaujinimas bus paprastesnis ir maksimaliai automatizuotas bei vykstantis realiu laiku. Jeigu kartu yra ir duomenų kokybės sprendimas, taip pat galima duomenų saugyklos duomenų kokybę stebėti ir valdyti realiu laiku.

Be duomenų saugyklos duomenų, tos pačios ataskaitos duomenų šaltiniais gali būti bet kokia kita sistema, į kurią patenkama sprendimo adapteriais (pvz., operatyvinė sistema, trečiosios šalies sistema, Excel, nuoseklūs failai ir t. t.). Dėl šios priežasties ataskaitų grandinės gali nuvesti ir toliau už duomenų saugyklos duomenų turinio, į tokį tikslų lygį, koks tik yra sistemoje.

ETL

ETL procesas (Extract, Transform and Load) įgalina automatiškai skaityti medžiagą iš operatyvinių šaltinių, kai norima sukurti ataskaitą optimizuotose duomenų bazėse. Ištaisomos medžiagos loginės klaidos ir ji sutvarkoma pagal verslo procesų taisykles. Galiausiai duomenys sukeliami į atskaitomybių bazes arba duomenų saugyklą. ETL proceso rezultatas – tai ataskaita su vertinga ir patikima informacija.

ETL proceso apibrėžimas, valdymas ir jo tolesnė priežiūra yra paprasta naudojant grafinį darbo įrankį. Proceso metu į žurnalą įrašomi duomenys užtikrina atsekamumą. Proceso duomenis gali nesunkiai gauti visi, kam tų duomenų prireikia. Kiekvieno proceso darbo etapo pabaigoje galima nustatyti pranešimą apie sėkmingą ar nesėkmingą etapą ir jo išsiuntimą.

Change Data Capture

Žurnalo principu veikiančio „Change Data Capture" (CDC) savybės gali pastebėti šaltinių sistemose (pvz., DB2, „Microsoft SQL Server" ar „Oracle") vykstančias duomenų transformacijas ir perkelti pasikeitusius duomenis ETL proceso metu į atskaitomybės bazę arba duomenų saugyklą.

Su „Change Data Capture" duomenys patenka į ataskaitų duomenų bazes ar duomenų saugyklas beveik realiu laiku. Vienu metu perkeliamų duomenų kiekis yra mažesnis, todėl sudėtingo paketinio apdorojimo reikia mažiau arba visai nereikia.

short url link | Nike React Element 87
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.