You are here

Atskaitomybė, atitinkanti jūsų įmonės poreikius

Ar jūsų įmonėje ataskaitos ruošiamos „Excel" skaičiuoklėje? Ar norite gauti vieną vienalytį vaizdą su įmonėje pažįstamomis, visų vienodai suprantamomis sąvokomis? Nekontroliuojama atskaitomybė gali suteikti šimtus vienos temos variantų kiekvienam, kam duomenys bus reikalingi, teks iš naujo „išrasti dviratį".

Ataskaitų ruošimo programa „WebFOCUS" suteiks jūsų darbuotojams ir suinteresuotosioms šalims prieigą prie svarbiausių jūsų įmonės duomenų tinkamu laiku. Naršyklės pagrindu veikianti programa suteiks progą efektyvius atskaitomybės sprendimus pasiūlyti bet kam – nereikės atskirų, tik klientams skirtų, programinių sistemų. Galėsite greičiau reaguoti ir nuspėti įvykius, kai tinkami žmonės tinkamus duomenis naudos reikiamu metu. Jūsų įmonei nepaprastai svarbu spėti reaguoti į pokyčius, turinčius įtakos organizacijai, greičiau ir efektyviau. Verslo procesų optimizavimas ir išlaidų mažinimas reikalauja žinių apie įmonės veiklą ir būklę.

Jūsų duomenų poreikis bus patenkinamas automatinėmis standartinėmis ataskaitomis, redaguojamomis ataskaitomis ir užklausomis, universalia duomenų vizualizacija, prie vietinių duomenų prikabintomis ataskaitomis ar matuoklių rodmenimis, „WebFOCUS" sprendimai iš „Business Intelligence" gali padaryti jūsų įmonę tikru lobiu.

Lanksti atskaitomybė suteikia prieigą prie duomenų bet kada ir bet kokia forma:

  • pagal tendencijas, bendrą vaizdą, išsamumą...
  • paveikslėliuose, žemėlapiuose, lentelėse, matuokliuose, įspėjamaisiais pranešimais...
  • naršyklėje, mobiliojo telefono ekrane, elektroniniu paštu, trumpąja žinute, ant popieriaus lapo...
  • HTML, PDF, Excel, PowerPoint arba Word formatu...

Lengvai naudojami „WebFOCUS Business Intelligence" sprendiniai naudotojui suteikia reikalingas priemones, pavyzdžiui, prieigą prie svarbių duomenų ir galimybę vizualiai ištirti išimtis bei grupes. Duomenis galima naudoti norima forma – lentelėse, paveikslėliuose ar kitose programose.

Running sport media | adidas NMD R1 FX6794 FX6795 Release Date - nmd legion ink goat costume ideas for boys
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.