You are here

Įmonės duomenų valdymas

Informacijos kokybės (Data Quality) ir pagrindinės informacijos valdymo (Master Data Management) sprendimai sumažina jūsų įmonės informacijos valdymo kaštus. Siūlome duomenų valdymo poreikiams vieną pagrindą ir atsinaujinančias paslaugas.

Duomenų valdymas per kelis metus patobulėjo nuo „Extract, Transform ir Load" (ETL) procesų iki visiškai išbaigtų sprendimų, kurie pagrįsti daugialypiais atskaitomybės ir integracijos komponentais. Todėl tradiciniai gaminiai ir metodai turi būti naudojami keliais skirtingais būdais ir technologijomis, kaip duomenų integracija, ETL, duomenų kokybė (Data Quality), metaduomenys, programų integracija, EAI, B2B ir orientuota į paslaugas architektūra (SOA). Nepaisant sukurtų CDI (Customer Data Integration) ir MDM (Master Data Managenent) produktų pasiekiamumo, duomenų integravimo projektai paprastai yra sudėtingi, brangūs ir užimantys daug laiko.

„iWay EIM Suite" sudaro visi reikalingi komponentai, kad būtų galima įveikti didžiausius šios dienos iššūkius, taip pat – anksčiau minėtus. „EIM Suite" veikia išnaudodamas „iWay Service Manager" gaminio geriausias savybes ir naudoja pirmaujančias srityje „iWay Universal Adapter Suite" sąsajos funkcijas. „Enterprise Information Managenent Suite" produktų linijos pagrindinės ypatybės yra tokios:

  • Integruotas turinys sujungia susietus duomenis, duomenų saugyklas, failus, pranešimų eiles, bylas, elektroninius laiškus, ERP ir CRM sistemas ir t. t.
  • Atpažįsta mažos ir vidutinės trukmės užlaikymo įvykius, transakcijas ir paketinio apdorojimo principu veikiančią integraciją
  • Integruotų ETL, įvykių apdorojimo ir „Change Data Capture" funkcijos
  • Integruotas „Data Quality Firewall" ir pagrindinių duomenų valdymas
  • Sugebėjimas papildyti ir perkelti verslo procesus ir duomenis į įmonės paieškos mašiną.
  • Įgalina ataskaitų peržiūrą, taškų ir analizės naudojimą realiu laiku

„iWay DQC" vertina, stebi ir valdo duomenų kokybę skirtingose duomenų sistemose, taip pat nuo pat veikimo pradžios apsaugo nuo klaidingų duomenų patekimo į šias sistemas. „iWay MDC" įgalina milijono įrašų paprastą konsolidaciją pagal nustatytas elgesio taisykles, kai vienalytė ir patvirtinta pagrindinė informacija gali būti nedelsiant plačiai prieinama programoms, ERP ir CRM sistemoms, savitarnos portalams, analizės įrankiams, duomenų saugykloms ir kitoms vidinėms sistemoms.

Be „EIM Suite" „iWay" taip pat siūlo „Business-to-Business" (B2B) ir „Business Process Automation" (BPA) sprendimus, kurie paremti „iWay Universal Adapter Suite" ir duomenų integravimo serverio svertais. Be to, jie gali būti transformuojami įvairiems įmonės poreikiams patenkinti. Ši, standartais pagrįsta, programinė įranga teikia išsamų išbaigtą integravimą iš visų šaltinių, nesvarbu, ar jie yra už įmonės ribų, ar tai pavienės programos. „iWay Software" sistemos atpažįsta visus duomenų tipus, užlaikymo ir duomenų integravimo stilius.

Papildomos informacijos apie „iWay Software" sprendimus rasite svetainėje www.iwaysoftware.com (anglų kalba). Susisiekite užpildydami formą arba elektroniniu paštu, mielai su jumis pasikalbėsime apie išlaidas mažinančios duomenų sistemos integravimą!

best Running shoes brand | adidas NMD Human Race
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.