You are here

Information Builders įvardintas kaip lyderis EMA Mid-Sized BI RADAR ataskaitoje

Information Builders buvo įvardintas kaip lyderis 2015 metų EMA Mid-Sized BI RADAR ataskaitoje. Įvertinimas paremtas WebFOCUS verslo analitikos platforma.

EMA Radar ataskaita pateikia išsamią analizę apie tai, kaip šiandieninės verslo analitikos platformos atitinka vidutinio dydžio įmonių poreikius. Istoriškai, vidutinio dydžio platformos negalėjo išnaudoti visų funkcinių privalumų priimant įmonės sprendimus dėl resursų ir dedikuotų technologinių komandų stokos. Tačiau pastaraisiais metais, daugėjant verslo analitikos gamintojų, padėtis pradėjo keistis.

Ataskaitoje buvo vertinami devyni pirmaujantys gamintojai, jų produktai, bendra rinkos padėtis ir konkurentinė aplinka. Gamintojai buvo vertinami keletoje sričių, įskaitant prieigą prie „debesies“, savitarnos ir duomenų vizualizavimo priemones ir duomenų prieinamumo galimybes. Information Builders buvo pripažinta siūlanti brandų rinkoje sprendimą, apimantį pilną BI ir analitinę platformą ir stiprias integracijos, duomenų kokybės galimybes. Kompanija taip pat buvo pažymėta ir kaip teikianti išskirtinį klientų aptarnavimą ir paslaugas.

Ataskaitą skaitykite čia: http://www.informationbuilders.com/about_us/analyst_reports/21888

Originalų straipsnį skaitykite čia: http://www.informationbuilders.com/news/press/release/2015/21896

Authentic Sneakers | Sneakers
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.