You are here

Naujienos

21.12.2017

Kris Van Dyck iš Information Builders buvo pagrindinis pranešėjas InfoBuild suerngtuose verslo pusryčiuose, vykusiuose 2017 m. lapkričio 16 d. Dipoli, Espoo, Suomijoje. Skaitykite jo mintis apie tai, kaip išgauti daugiausiai naudos iš turimų duomenų / kaip efektyviausiai juos galima panaudoti.

3.3.2017

2017-ųjų verslo analitikos ir analitikos platformų magiškasis kvadratas įvertina duomenų vizualizacijos ir savitarnos analitikos įrankius, tokius kaip mūsų produktas WebFOCUS InfoAssist+. Šie įrankiai yra plačių duomenų analizės ir analitinių galimybių, suteikiamų WebFOCUS verslo analitikos platformos, dalis.

 

Sužinokite daugiau apie WebFOCUS InfoAssist+:

http://www.informationbuilders.com/products/webfocus/query_analysis

 

Ataskaitą galite parsisiųsti iš čia:

12.1.2017

Information builders, verslo analitikos, informacijos integralumo bei integravimo sprendimų lyderis, pranešė, kad 2016-ųjų metų lapkričio Gartnerio duomenų kokybės įrankių lyderių magiškajame kvadrante antrus metus iš eilės pateko į lyderių kvadrantą. 

Daugiau apie tai skaitykite:

19.10.2016

Information Builders ranked as top vendor among its peers in business benefits and operational BI in BARC's the BI Survey 16. Company positioned as top ranked or leading vendor in the large international BI vendors peer group in 17 categories.

Download the report here: http://www.informationbuilders.com/about_us/analyst_reports/25032

1.3.2016

Nuo šiol Information Builders verslo analitikos platforma WebFOCUS turi tris laidas (editions). Taip nuspręsta siekiant pasiūlyti atskaitomybės ir analitikos galimybes plačiam naudotojų ir aplinkų ratui.

Naujosios WebFOCUS laidos yra:

  • Business User Edition
  • Application Edition
  • Enterprise Edition

Daugiau informacijos apie skirtingas laidas rasite čia: http://www.informationbuilders.com/products/intelligence

25.2.2016

2016 metų Gartner Magic Quadrant ataskaita, lyginanti verslo analitikos platformas, žymiai didesnį dėmesį skiria savarankiško duomenų atskleidimo (data discovery) įrankiams, kurie nereikalauja ženklaus IT padalinio įsitraukimo. Šioje ataskaitoje Gartner įvertino tiktai Information Builders naująją produktų liniją InfoAssist+, o ne mūsų įvairiapusę įmonės lygio platformą. Information Builders siūlo ne tik duomenų atskleidimo (data discovery), bet ir plačias savarankiškos analizės galimybes plačiam naudotojų ratui, esančių tiek įmonės viduje, tiek ir išorėje, už ugniasienės. 

Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.