Mobili verslo analitika

 

Įmonės, kurios efektyviai naudoja verslo analitiką (BI), informaciją darbuotojams, partneriams ir klientams pateikia iš jų sistemų. Tačiau vis dažniau šią informaciją norima pasiekti mobiliaisiais įrenginiais tiesiai iš interneto apeinant įmonių ugniasienes.

Būtų tikras iššūkis parengti, testuoti ir prižiūrėti BI sprendimus, kurie tiktų įvairiausiems elektroniniams įrenginiams, o BI vystymo išlaidos būtų tiesiog per didelės. Mobiliųjų prietaisų skaičius yra didžiulis, augimas spartus, todėl ataskaitų pritaikymas visiems vartotojų įrenginiams reikalautų daug darbo.

Žvelgiant iš programuotojo perspektyvos svarbu, kad ataskaitos arba BI programa, kuri buvo kartą sukurta, būtų išplėsta iki plataus vartojimo be papildomų įskiepių (angl. plug-ins ), programų paketų (angl. development kits ) ar papildomo kodavimo:

InfoBuild sprendimai suteikia galimybę naudoti esamas BI programas, kaip kad vartotojas dirbtų biuro kompiuteriu. Esami BI sprendimai nereikalauja būti konvertuojami kiekvienam mobiliajam prietaisui atskirai. Svarbiausia yra tai, kad informacija gali būti naudojama efektyviai ir renkami nepriklausomai nuo priemonių. Be atskirų licencijų, specialiųjų serverių ar specialaus pasiruošimo.

Džiaugtumėmės galėdami aptarti BI panaudojimą mobiliesiems įrenginiams. Susisiekite su mumis!

affiliate tracking url | GOLF NIKE SHOES
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.