InfoBuild

„InfoBuild" – tai įmonė, kurios veiklos sritis – mobilieji organizacijų duomenys, įmonės klientai – didelės ir vidutinio dydžio organizacijos. Šimtai tūkstančių suomių kasdien naudojasi „InfoBuild" įgyvendinamais sprendimais ir jais pagrįstomis viešosiomis paslaugomis.

„InfoBuild" pradėjo savo veiklą Suomijoje 1986 metais kaip „Infora Oy", bet norėdama geriau atvaizduoti glaudesnį bendradarbiavimą su ilgalaikiu gamintoju 1997 metais pasikeitė pavadinimą. „InfoBuild Oy" nuo 2002 metų pradžios priklauso koncernui „United Software Distributors Oy" (USD). UAB „InfoBuild Lithuania" Lietuvoje įkurta 2012 metais.

 

„InfoBuild" būstinė yra Espo mieste, o pardavimo biurai - Taline ir Vilniuje. Atstovaujame tarptautinę programinių sistemų bendrovę „Information Builders"", platindami atskaitomybės, duomenų saugojimo bei „iWay Software" duomenų integravimo sprendimus.

Pagrindinės „InfoBuild" kompetencijos sritys yra „Business Intelligence" ir duomenų integravimo sprendimai. Visi mūsų kuriami sprendimai yra skirti apdoroti ir efektyviau naudoti organizacijų mobiliuosius duomenis.  

Bendrovė „InfoBuild" įsitikinusi, kad visos organizacijos turi savo unikalius poreikius, kuriuos geriausiai patenkina specialiai pritaikytas sprendimas. Vis dėlto, mes nekuriame visko nuo pradžių, tik naudojame didelės programinės sistemos „Information Builders" dalis. Tokiu būdu mūsų klientai gauna patikima ir patikrinta technologija paremtą ir tuo pat metu pavienius poreikius atitinkantį sprendimą.

latest jordans | Air Jordan Release Dates 2020
Error | InfoBuild

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.